* * *

Surgiplaster P30

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 16 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 16 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,20 zł.


4000001

Nowy produkt

16 Przedmiotów

Biokompatybilny i całkowicie wchłanialny preparat do stymulowanej regeneracji kości

160,00 zł brutto.
148,15 zł VAT nie zaw.

Opakowanie: 2g mikrogranulek siarczanu wapnia + 400 mg hemihydratu siarczanu wapnia w postaci proszku 1ml płynu REGULAR+1 ml płynu FAST

SURGIPLASTER P-30 może być stosowany oddzielnie lub w połączeniu z SURGIPLASTER  G-170
stosowany w przypadkach niewielkich ubytków, takich jak:
- wypełnianie zębodołów po ekstrakcjach
- jako dehiscencje
- fenestracje
- wypełniacz przestrzeni pod membranami i wokół implantów natychmiastowych
- jako łącznik w przeszczepach kości

SURGIPLASTER jest biokompatybilnym i całkowicie wchłanialnym preparatem do stymulowanej regeneracji kości, który jest stosowany z powodzeniem od wielu lat. W licznych międzynarodowych pracach naukowych udokumentowano szerokie zastosowanie preparatu SURGIPLASTER zarówno w chirurgii i implantologii, jak i w endodoncji oraz periodontologii.

Siarczan wapnia jako podstawowy składnik SURGIPLASTER charakteryzuje się optymalną biokompatybilnością, całkowitą wchłanialnością, łatwością stosowania oraz przewidywalnością rezultatów.

Aktualny proces produkcji preparatu SURGIPLASTER umożliwia tworzenie granulek siarczanu wapnia o charakterystycznej spoistości, kształcie i wymiarze. Struktura preparatu SURGIPLASTER pozwala na odpowiedni czas absorpcji dla wytworzenia nowej tkanki kostnej w miejscu aplikacji. Forma granulek (bez żadnych ostrych brzegów) jest optymalna z biologicznego punktu widzenia dla zwiększenia biofunkcjonalności osteogenetycznych komórek "preferujących" zaokrąglone granulki.

Brak ostrych krawędzi jest również istotny ze względów praktycznych. Preparat dobrze łączy się z roztworem soli, przez co staje się łatwiejszy w użyciu.

SURGIPLASTER jest najlepszym i najłatwiejszym w użyciu produktem, dzięki strukturze granulek, ich kształtowi i kontrolowanej ziarnistości, przez co jest w pełni uniwersalny i znajduje zastosowanie we wszystkich przypadkach ubytków kostnych.

Dołaczamy  również link z instrukcją obsługi  Surgiplaster https://www.youtube.com/watch?v=qUPp5iZyk-g który dokumentuje jego łatwą obsługę.

Napisz recenzję

Surgiplaster P30

Surgiplaster P30

Biokompatybilny i całkowicie wchłanialny preparat do stymulowanej regeneracji kości

Preparat do stymulowanej regeneracji kości

160,00 zł

Biokompatybilny i całkowicie wchłanialny preparat do stymulowanej regeneracji kości

350,00 zł

Produkty Powiązane