Firma EUROSIMA powstała na bazie doświadczeń i działalności istniejącej już od wielu lat na rynku włoskim firmy EUROSIMA Italy z siedzibą w Rzymie.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem międzynarodowym specjalizującym się dystrybucją materiałów w dziedzinie stomatologii i kosmetologii.  

O sukcesie firmy Eurosima decydują Nasi Klienci, dlatego w naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na jakość i sprawną obsługę każdego Klienta.

Od 10 lat jesteśmy wyłącznym importerem na Polskę preparatu do stymulowanej regeneracji kości  SURGIPLASTER.    

Surgiplaster jest produkowany we Wloszech i odnosi  znaczące sukcesy na rynku międzynarodowym dzięki strukturze granulek, ich kształtowi i kontrolowanej ziarnistości, przez co jest w pełni uniwersalny i znajduje zastosowanie we wszystkich przypadkach ubytków kostnych.  

W licznych międzynarodowych pracach naukowych udokumentowano szerokie zastosowanie preparatu, zarówno w chirurgii i implantologii, jak i w endodoncji oraz periodontologii.

Siarczan wapnia jako podstawowy składnik SURGIPLASTER charakteryzuje się optymalną biokompatybilnością, całkowitą wchłanialnością, łatwością stosowania oraz przewidywalnością rezultatów.

Od 16 lat sprzedajemy z dużym powodzeniem na rynku włoskim oraz od 10-ciu w Polsce wkłady koronowo-korzeniowe z włókna szklanego Europost, których atutem jest bezpieczeństwo i długoterminowa stabilność.  Występują w 5-ciu rozmiarach oraz 6-ciu różnych zestawach.

W sektorze Medycyny Estetycznej znajdą Państwo innowacyjną linię kosmeceutyków włoskiej marki Wow Effect przeznaczoną do pielęgnacji twarzy i ciała. Jest ona dedykowana zarówno kobietom jak i mężczyznom. Najnowsza technologia oparta na wysokim stężeniu czynników aktywnych sprawia, że produkty marki WOW Effect charakteryzują się niezwykłą skutecznością co potwierdza szereg badań laboratoryjnych.

Dajemy 100% gwarancje na jakość naszego produktu i służymy pomocą 24/7.

Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych stałych klientów.

Dziękujemy za obdarzenie nas Państwa zaufaniem.

Zespół Eurosima