Mój koszyk

Zamknięte

BEZPŁATNA WYSYŁKA DLA KWOT POWYŻEJ 299,00 zł | TEL. +48 502 661 250

O nas

Lata badań naukowych w oparciu o potrzeby ludzi doprowadziły Eurosima.it do tego, czym jesteśmy dzisiaj. Mamy know-how, którego potrzebujesz.

Nasze motto brzmi: „chcemy dać Ci to, co najlepsze”, dlatego wybraliśmy wyjątkowe i wysokiej jakości marki.
Nasz concept store jest podzielony na produkty przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów, zwłaszcza w sektorze stomatologicznym, a także produkty przeznaczone dla szerszej publiczności, które doceniają innowacyjność, styl i dbałość o szczegóły.
Oferujemy dentystom niespotykane dotąd narzędzia chirurgiczne. Niemiecka firma Helmut Zepf, jedna z najważniejszych fabryk na świecie w produkcji instrumentów chirurgicznych, nieustannie aktualizuje się o nowe technologie i potrafi zaskakiwać funkcjonalnością i wzornictwem swoich produktów.

D
zięki badaniom potrzeb klientów, szeroka gama obuwia marki Suecos® została opracowana tak, aby pomóc nie tylko profesjonalistom w zdrowym i wygodnym prowadzeniu dnia pracy, ale także wszystkim osobom, które poszukują komfortu dla pleców i nóg w codziennym życiu.
Kierując się tym samym kryterium wybraliśmy również okulary Vistashop, wykonane z doskonałymi właściwościami z myślą o zdrowiu wzroku ludzi.

Oferujemy markę okularówNordicVision, które zapewniają rozwiązania dla każdej potrzeby, od okularów, przez okulary przeciwsłoneczne, dla dorosłych i dzieci.

Wszyscy staramy się nieustannie poprawiać nasz wygląd, postanowiliśmy podzielić się naszym wyborem, aby wykorzystać kosmeceutyki i nudraceutyki, które chronią nas przed starzeniem się skóry. Linia Wow Effect, produkowana przez firmę farmaceutyczną Aqma, jest sformułowana bez szkodliwych składników (takich jak perfumy, pareny, petrolatum, parafinę, oleje mineralne, gluten). Są one poddawane testom dermatologicznym i mikrobiologicznym, a także dostosowują się do każdej skóry, nawet najbardziej wrażliwej.

Ponadto Eurosima.it oferuje oferuje wszystkim firmom możliwość tworzenia dostosowanych umów w celu poprawy samopoczucia i wydajności ich pracowników.
PL
PL